Bülent Ersoy – Yılmaz Morgül kavgasında yeni gelişme… Ersoy’dan Morgül’e uzaklaştırma talebi


Bülent Ersoy, YouTube’da yayınlanan bir programda Zeki Müren ile ilgili iddialarıyla gündem olmuştu. “Hiç kimse bilmez bunu” diyerek sözlerine başlayan Bülent Ersoy, Zeki Müren’in kendisini kıskandığını için öldüğünü öne sürmüştü.

Konuyla ilgili açıklama yapan Morgül, “Siz de kıskançlığınızla Devran Çağlar’ın psikolojisini alt üst ettiniz. Devran, sizin kıskançlığınız yüzünden öldü” demişti.

Morgül, konuyla ilgili geçtiğimiz günlerde yeni bir açıklama yaparak sözleriyle dikkat çekmişti. Morgül, “O şahıs kendini Türkiye’nin en büyük sesi ilan edip bir daha gelmez benim gibisi diyecek kadar rayından çıktı, seni düelloya davet ediyorum, varsa cesaretin çıkarsın. Aklı sıra Zeki Müren’i aşağılıyor, o değerli sanatçı senden 20 yıl önce Türk musikilerini okudu” dedi.

“AKIL SAĞLIĞINDAN ŞÜPHE DUYUYORUM”

Morgül’ün bedduası ise sosyal medyada dikkat çekti. Şarkıcı şunları söyledi: “İnanılır gibi değil açıklamaları, zaten okuyamaz artık, anlıyorum onu da rahatsızlığı var. Haddini bilmedin B.E denilen insan, sen sanatçı sıfatını hak etmeyen bir insansın, seni insan olarak bile kabul etmiyorum… Akıl sağlığından şüphe duyuyorum, rezil bir iş ile kendini bitirdin, gebersin…”

UZAKLAŞTIRMA TALEBİNE RED

Sabah’ın haberine göre, Bülent Ersoy, Yılmaz Morgül’ün paylaşımının ardından harekete geçti.

İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurarak Yılmaz Morgül için uzaklaştırma kararı çıkarılması için talepte bulundu. Başvuruyu değerlendiren mahkeme uzaklaştırma talebini reddetti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x